TELLIMISTINGIMUSED

HobbyPlace e-poe Tellimistingimused

www.scrapbook.ee

 info@scrapbook.ee

 Kliendi poolt esitatud tellimus on ostu-müügi lepinguks HobbyPlace ja kliendi vahel. HobbyPlace nõustub lepinguga, kui ta asub tellimust täitma. HobbyPlace jätab endale vajadusel õiguse tellimus tühistada.

 1. Tellimuse vormistamine

 Tellija ostukorv luuakse hetkest, mil ta on klikkinud lingile “Lisa Ostukorvi”, seejärel on võimalik jätkata toodete sirvimist või alustada tellimist. Ostukorvis olevate toodete arvu, kogust ja toodete omadusi võib vaadata ja vajadusel muuta vajutades lingile „Ostukorv“. Tellimuse vormistamiseks vajutab Tellija nupule "Vormista Tellimus" ja peale andmete sisetamist nupule "Edasi". Tellija valib endale sobivaima maksemeetodi, märgistades kasutusel olevatest meetodidest sobivaima.  Olles üle kontrollinud andmete õigsuse, edastakse tellimus vajutades nupule „Edasta Tellimus“.

 2. Kättetoimetamine

Tellija tasub tellimuse eest 100% tellimuse maksumusest. Tellitud tooted toimetatakse Teie lähimasse postiasutusse 1-2 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. HobbyPlace ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arasaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 2.1. Eesti piires

 TASUTA kohaletoimetamine tellimusest alates 40 EUR (ilma postikuluta).

 2.1.1. Eesti Post Omniva (Tähitud maksikiri või postipakk)

Kui pakk jõuab postiasutusse, saadetakse Posti poolt Teile saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest välja osta. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab HobbyPlace tellitud kauba mitme saadetisena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu. TASUTA kohaletoimetamine tellimusest alates 40 EUR + postikulu.

2.1.2.  SmartPOST

SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x60x60cm. Juhul kui paki mõõtmed on suuremad, siis saadetakse see Eesti Posti kulleriga koju. Kauba kättesaamiseks saate valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi (täpsem info siin ). Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile saate paki automaadist kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena väljastada, saadab HobbyPlace kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.

 2.1.3. Post24

Omniva Pakiautomaatid

Eesti Post viib pakkide saatmise ja saamise uuele tasemele, tagades suurema kiiruse ja mugavuse ning kogu Baltikumi hõlmava pakiautomaatide võrgustiku.

  • Suurim pakiautomaatide võrgustik Baltikumis
  • Avatud 24 h
  • Hästi ligipääsetavad asukohad nii autoga kui jalgsi
  • Saadetiste teekond veebist jälgitav
  • Saadetised kohale järgmiseks tööpäevaks, Lätti ja Leetu 1-2 tööpäevaga.
  • Paki vastuvõtmine 15 sekundiga

 

2.2. Rahvusvahelised tellimused

2.2.1. Eesti Post

Kui pakk jõuab postiasutusse, saadetakse Posti poolt Teile saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest välja osta. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab HobbyPlace tellitud kauba mitme saadetisena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu. Pärast pakki saatmist anname Teile pakki registrikood. Registrikoodiga saate iseseisvalt jälgida pastisaadetise liikumist.

 3. Saatekulu ja hinnad

 E-poes olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad kehtivat käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse hindu ette teavitamata muuta. Tellitud paki saatekulu on SmartPOSTi või Omniva pakiautomaat 3,60 €, või  Eesti Posti postiasutusse 5,10 €  (kuni paki kaaluni 30kg, raskemad pakid toimetatakse koju vaid kulleriga). 

 Väikseim täidetav tellimus on 15.00 €  + saatekulu.

 4. Tagastamine

 Teil on 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest võimalik tooteid ümber vahetada või tagastada. Tagastatud toode peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ja kasutamata. Teie poolt kasutatud tooteid tagasi ei osteta. Raha kantakse Teie pangakontole 2-3 nädala jooksul pärast paki jõudmist HobbyPlace poodi. Tagastatud kuid garantiiekspertiisi vajavate kaupade eest makstakse raha tagasi 6 nädala jooksul. Saatekulu ei kuulu tagastamisele. Toode tuleb tagastada aadressile: HobbyPlace KPL, A.Puškini 11 - M1, Narva 20309.

 5. Tasumine

 5.1. Eesti.

Pärast tellimuse komplekteerimist koostame Teile arve ja saadame e-maili teel. Ostude eest saate tasuda pangaülekandega. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui 5 päeva jooksul arvates arve koostamisest tasunud ettemaksu.

 5.2. Rahvusvahelised tellimused

Pärast tellimuse komplekteerimist koostame Teile arve ja saadame e-maili teel. Ostude eest saate tasuda pangaülekandega, krediit-kaardiga ja kasutades muud alternatiivsed makseviisid. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui 5 päeva jooksul arvates arve koostamisest tasunud ettemaksu.

 6. Privaatsus

 Kasutajaks registreerumisel ja/või tellimuse kinnitamisel annab Tellija HobbyPlace UÜ’le õiguse Tellija poolt sisestatud informatsiooni töötlemiseks. HobbyPlace e-pood kasutab Tellija poolt sisestatud informatsiooni ainult firmasiseselt ning ei avalda seda kolmandatele osapooltele välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel ja tellimuse täitmiseks vajaliku informatsiooni edastamine transpordi teenust pakkuvale ettevõttele.

 7. Garantii

Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat. Seejuures tuleb arvestada, et kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale selle ostmist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui müüja ei tõesta vastupidist. Peale 6-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb tarbijal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte tarbija enda valest kasutamisest tingitud defektiga.

 8. Vaidlused

Lepingu täitmisel tekkivad vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse vaidlused kohtu korras Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktide kohaselt kohtus.